Çin Cub Motosiklet Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : lv

Telefon numarası : 13996337686

Free call
Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd.

Chongqing Andes Motosiklet İmalat Ltd

 

Motos Sanatı

Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İthalatçı, İhracatçı
Markalar: ANDES No. Çalışanları: 200~400
Yıllık satış: 30000000-80000000 Yıl kurulan: 2004
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Çin Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 0

 

 

 

 

Andes Motos, gelecekte vaat edilen yedek parça garantisinin öneminin farkındadır.100'den fazla bileşen tedarikçisi Andes'e sorunsuz hizmet veriyor.

 
Andes Motos, Dadukou fabrika üssünde (32.400 m² alana sahip bir endüstri parkı, 300'den fazla çalışan, 2 motor hattı, 3 montaj hattı, 1 Ar-Ge Merkezi) çeşitli motosikletler ve ilgili ürünler (CBU, CKD, Yedek Parça) üretmektedir.İhracat hacmi aylık yaklaşık 20.000 adettir.Andes motosikletleri Latin Amerika'da büyük pazar paylarına sahiptir.Smash modeli Arjantin'de en çok satan yavru ve Çin'de tek yavru modeli için 1 numaralı ihracat miktarıdır.Andes Motos, Latin Amerika pazarının yanı sıra Asya ve Afrika'daki müşterileriyle olan ortaklığını da ilerletiyor ve yeni pazarlar geliştiriyor.
 
Çin Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 1
 
Dünya çapındaki bazı ünlü markaların yetkili üreticisi (OEM ve ODM) olarak Andes Motos, müşterilerin değişen gereksinimlerini tahmin etme ve karşılama yeteneğini geliştiriyor.Dünyanın dört bir yanındaki müşterilere artan üretkenlik, rekabet gücü ve karlılık sağlamanın özlemini yaşıyoruz.Küresel müşterilere daha fazlasını sunmak için her fırsatı takip ediyoruz.
 
Şirketimizin Videosu
 
Çin Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 2

 
Geçmiş

ANDES MOTOS Chongqing Belediyesi'nde en değerli motosiklet üreticilerinden biridir ve Çin'de motosiklet OEM ile eş anlamlıdır. Chongqing Kington-Liyang Motosiklet Manufacturing Co, Ltd tamamen Andes Motos ait yan kuruluşudur.

The essential mission of Andes Motos is creating a win-win situation with customers. Andes Motos'un temel misyonu müşterilerle bir kazan-kazan durumu yaratmaktır. Super quality and competitive price are focused on our products that deliver great success to every customer. Süper kalite ve rekabetçi fiyat, her müşteriye büyük başarı sağlayan ürünlerimize odaklanmıştır. The strength of Andes Motos lies in the powerful synergy of its skilled people, its market-driven solutions, its advanced technology and its customer-oriented policy. Andes Motos'un gücü, yetenekli insanlarının, pazar odaklı çözümlerinin, ileri teknolojisinin ve müşteri odaklı politikasının güçlü sinerjisinde yatmaktadır. Andes Motos is good at coping with market trend. Andes Motos piyasa trendiyle başa çıkmada iyidir. Benefiting from its speedy reaction, every new model has stirred the target market. Hızlı reaksiyonundan yararlanarak, her yeni model hedef pazarı karıştırdı. Meanwhile, aiming to be the best is nature at Andes Motos, whether it's in the way we produce our high-quality products or the way we manage our businesses and engage with customers. Bu arada, en iyi olmayı hedeflemek, yüksek kaliteli ürünlerimizi üretme şeklimizde veya işlerimizi yönetme ve müşterilerle etkileşim kurma şeklimiz Andes Motos'ta doğadır. And with high sense of quality control, Andes people increase a faith in customers that the motorcycles made by Andes are for high-class quality as for excellence in customer service and value to the society. Ve yüksek kalite kontrol duygusu ile, Andes insanları, Andes tarafından üretilen motosikletlerin müşteri hizmetlerinde mükemmellik ve topluma değer açısından birinci sınıf kalite için olan inancını arttırıyor. Consequently Andes Motos is certified by ISO 9001:2008 and ISO14001:2008. Sonuç olarak Andes Motos, ISO 9001: 2008 ve ISO14001: 2008 sertifikalarına sahiptir.
 
Hizmet

Dünya çapında bazı ünlü markalar için yetkili üretici (OEM ve ODM) olan Andes Motos, müşterilerin değişen gereksinimlerini öngörme ve karşılama yeteneğini artırıyor. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilere artan üretkenlik, rekabet gücü ve karlılık sunmayı arzuluyoruz. Global müşterilere daha fazlasını sunmak için her türlü fırsatı takip ediyoruz.

Ekibimiz

İnovasyon, Andes Ar-Ge Departmanının ruhudur.Tasarımcılarımız ve mühendislerimiz, 5 yılı aşkın bir süredir ODM ve yeni model geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır.Yükümlülükleri, mevcut modellerin ayarlanması ve iyileştirilmesi, yeni modellerin tasarımı ve geliştirilmesi, yeni konsept araştırması ve araştırması ve gelecekteki trend tahmini ve analizini içerir.Ürünlerimizle ilgili zengin deneyimleri ve engin bilgileri Andes'in gücünü güçlendirdi.Ayrıca, Andes Ar-Ge Merkezi genellikle denizaşırı tasarım stüdyoları ile işbirliği yapmaktadır.Her çeyrekte tamamen yeni bir model piyasaya süreceğiz.

 

Çin Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. şirket Profili 2

  • Diego

    Diego
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin