Çin Cub Motosiklet Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : lv

Telefon numarası : 13996337686

Free call
Üretim hattı

Chongqing Andes Motorcycle Manufacturing Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

OEM / ODM

OEM / ODM siparişleri sıcak karşıladı!

As one of the famous motorcycle manufacturers in China, Chongqing Andes has been dedicated to OEM since 2004. Andes is only engaged in OEM export. Çin'in ünlü motosiklet üreticilerinden biri olan Chongqing Andes, 2004 yılından beri OEM'e adanmıştır. Andes sadece OEM ihracatında faaliyet göstermektedir. That's why Andes is known as the most professional motorcycles OEMer in Chongqing. Bu yüzden Andes, Chongqing'deki en profesyonel motosiklet üreticisi olarak bilinir. When we work on your OEM/ODM projects, we will utilize our 5-plus years of industry knowledge to integrate the features you seek. OEM / ODM projeleriniz üzerinde çalışırken, aradığımız özellikleri entegre etmek için 5 yıllık endüstri bilgimizi kullanacağız.

OEM: müşterinin ihtiyacına (marka, görünüm değişikliği ve performans iyileştirme tüm müşteriler tarafından özelleştirilebilir) motosiklet (mevcut modeller) monte etmek. ODM: müşterinin fikirleri ile yeni motosiklet modelleri tasarlamak ve geliştirmek ve üretimde yeni modeller başlatmak için .

Bu arada, şiddetli pazar rekabeti takip etmek için denizaşırı tasarım stüdyoları ile her üç ayda bir yeni bir model ile dizilimimizi güncelliyoruz.

Ar-Ge

yenilik is the soul of Andes R&D Department. Andes Ar-Ge Departmanının ruhudur. Our designers and engineers are specialized in ODM and new models development for more than 5 years. Tasarımcılarımız ve mühendislerimiz 5 yıldan fazla ODM ve yeni model geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. Their obligations involve in current models' adjustment & improvement, new models design & development, fresh concept research & investigation, and future trend forecasting & analysis. Yükümlülükleri mevcut modellerin ayarlanması ve iyileştirilmesi, yeni modellerin tasarımı ve geliştirilmesi, yeni konsept araştırması ve araştırması ve gelecekteki trend tahmini ve analizini içerir. Their rich experience and vast knowledge about our products strengthened the power of Andes. Zengin deneyimleri ve ürünlerimiz hakkındaki geniş bilgi birikimi Andes'in gücünü güçlendirdi. Besides, Andes R&D Center often cooperates with oversea design studios. Ayrıca, Andes Ar-Ge Merkezi genellikle denizaşırı tasarım stüdyolarıyla işbirliği yapmaktadır. Each quarter we will launch a totally new model. Her üç ayda bir tamamen yeni bir model piyasaya süreceğiz.

1. Pazar araştırması: 1 ~ 6 ay
2. Tasarım stüdyosu özgün tasarım kroki sunuyor: 1 ay
3. Andes denetimleri özgün tasarım kroki: 15 gün
4. Müşteri denetimleri ve özgün tasarım kroki onaylar: 15 gün
5. Tasarım stüdyosu nihai tasarım kroki sunuyor: 15 gün
6. Andes ve müşteri nihai tasarım kroki onaylamak: 15 gün
7. Tasarım stüdyosu kil modeli sunuyor: 15 gün
8. Andes, müşteri ve tasarım stüdyosu kil modeli onaylamak: 7 gün
9. Tasarım stüdyosu dijital veri toplamak için kil modeli tarar: 7 gün
10. Hızlı prototipleme bisiklet: 1 ay
11. Andes, müşteri ve tasarım stüdyosu denetim ve hızlı prototipleme bisiklet onaylamak: 15 gün
12. Kalıp geliştirme: 3 ay
13. Örnek bisiklet ve yol testi: 2 ay
14. müşteri onaylamak örnek bisiklet: 15 gün
15. Küçük ölçekli deneme üretimi: 1 ay
16. Pazara seri üretim
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin